Oferty pracyAsystent geodeta
Asystent geodeta Katowice (śląskie)
Asystent geodeta Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach ale zakres realizowanych przez nas projektów obejmuje teren całej Polski.

Trzon naszej firmy stanowi zespół doświadczonych profesjonalistów. Wiedza i umiejętności, które gromadziliśmy przez lata umożliwia nam podjęcie się wszelkich wyzwań z zakresu geodezji, kartografii oraz wszystkich dziedzin pochodnych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Asystenta Geodety. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia geodezyjnego, umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i chęci do poszerzania swojej wiedzy. Doświadczenie w opracowywanu map numerycznych i systemów bazodanowych będzie mile widziane.

Opis stanowiska, główne role i obowiązki:

  • pełnienie funkcji operatora przy tworzeniu map numerycznych;
  • wykonywanie i opracowywanie wyników prac terenowych;
  • wsparcie zespołu przy realizacji prac z dziedziny EGiB, BDOT500 i GESUT.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę po zakończeniu okresu próbnego oraz możliwość zdobycia doświadczenia.

Znajomość jakiegokolwiek języka programistycznego stanowi dodatkowy atut.

(Data aktualizacji: środa, 10 stycznia 2018)