Oferty pracyDoradca ds. rekrutacji z językiem niemieckim
Doradca ds. rekrutacji z językiem niemieckim Warszawa (mazowieckie)
Doradca ds. rekrutacji z językiem niemieckim Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Herz 24 sp. z o.o. sp. k. Jesteśmy firmą, która zajmuje się delegowaniem opiekunek osób starszych do Niemiec.
W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca ds. rekrutacji z j. niemieckim
Miejsce Pracy: Piaseczno

Zadania:

Do zadań kandydata należeć będzie:

 samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
 redagowanie i publikacja ogłoszeń w mediach
 selekcja kandydatów
 pozyskiwanie kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem
 prezentacja firmy na targach pracy, imprezach plenerowych itp.

Oczekujemy:

 dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, min.B1
 doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
 wysokie zdolności interpersonalne
 zorientowanie na wyniki i założone cele

Oferujemy:

 pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 wynagrodzenie adekwatne do rezultatów pracy
 ciekawą, pełną wyzwań pracę
 elastyczny czas pracy
 pakiet medyczny
 umowa o pracę (istnieje również możliwość innej formy zatrudnienia)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem)

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

(Data aktualizacji: środa, 10 stycznia 2018)