Oferty pracyKasjer/ka Bielany Wrocławskie
Kasjer/ka Bielany Wrocławskie Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Kasjer/ka Bielany Wrocławskie Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2018, do końca 1 dzień

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kasjer/ka

Miasto: Bielany Wrocławskie

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- rozliczenie ze sprzedaży

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa klienta

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- rzetelność

- pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)

- stawka 16zł brutto/h

- gwarantujemy szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

- praca zmianowa w godz. 7-21

- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie   z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

(Data aktualizacji: środa, 10 stycznia 2018)