Oferty pracySpecjalista ds rezerwacji indywidualnej
Specjalista ds rezerwacji indywidualnej Zakopane (małopolskie)
Specjalista ds rezerwacji indywidualnej Zakopane (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Nosalowy Dwór Resort & SPA poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds rezerwacji indywidualnej.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • dodatkowy pakiet benefitów
  • przyjazną atmosferę w zespole sprzedaży
  • możliwości rozwoju

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne
  • doświadczenie w pracy na proponowanym stanowisku
  • znajomość programów rezerwacyjnych  będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska

  • przyjmowanie rezerwacji indywidualnych telefonicznie oraz mailowo
  • obsługa rezerwacji „on – line”
  • wysyłanie ofert pobytowych, potwierdzeń rezerwacji
  • sprzedaż usług dodatkowych zamawianych przez  gości indywidualnych
  • ścisła współpraca z działem recepcji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

(Data aktualizacji: środa, 10 stycznia 2018)