Oferty pracykosmetyczka-szkoleniowiec
kosmetyczka-szkoleniowiec Hanoi (Wietnam)
kosmetyczka-szkoleniowiec Hanoi (Wietnam) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Jesli szukasz nowych WYZWAN a do tego chcesz polaczyc je z PRZYGODA– ta oferta jest dla Ciebie.

ZWALCZ RUTYNE, PODEJMIJ WYZWANIE!!!

Juz dzis mozesz podjac czasowa prace a przy okazji zwiedzic jeden z najciekawszych krajow region Azji Poludniowo-Wschodniej.

Firma European Pharmaceuticals & Cosmetics – EUPCto najwiekszy w Wietnamie dystrybutor kosmetykow z Polski ale rowniez firma opiekujaca sie profesjonalnymi salonami SPA. Posiadamy ugruntowana pozycje na tutejszym rynku. Juz dzisiaj obecni jestesmy w 28 najwiekszych miastach tego kraju.

W trosce o bezpieczenstwo I zadowolenie naszych klientow podjelismy starania dazace do poszerzenia oraz umocnienia wiedzy naszych pracownikow z zakresu wykonywania zabiegow kosmetologii. W zwiazku z powyzszym

European Pharmaceuticals & Cosmetics - EUPC
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kosmetyczka - Szkoleniowiec

Miejsce pracy: Hanoi, Wietnam

praca czasowa 2 miesiace na umowę zlecenie – z mozliwoscia przedluzenia

 ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Cykliczne przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych I zabiegowych dla personelu salonow kosmetycznych z zakresu  pielęgnacji twarzy, ciała I włosów,,
  • Szkolenia w różnych miastach Wietnamu,
  • mozliwy udział w nagraniach filmów szkoleniowych do użytku wewnetrznego
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (działem szkoleniowym, marketingu, handlowym i księgowością).

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (najchętniej z obszaru kosmetologii),
  • Znajomosc w teorii I praktyce wachlarza zabiegow kosmetycznych
  • Doswiadczenie (minimum 2 lata) w wykonywaniu zabiegow kosmetycznych
  • Doświadczenie w roli szkoleniowca / trenera – mile widziane,
  • Kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki
  • Interesującą i kreatywną pracę czasowa w oparciu o umowę zlecenie,
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość realizacji marzen

SZUKASZ PRACY POLACZONEJ Z PRZYGODA - ZAPRASZAMY!!!

(Data aktualizacji: czwartek, 11 stycznia 2018)