Oferty pracySPRZEDAWCA SAMOCHODÓW NOWYCH VOLKSWAGEN SAMOCHODY OSOBOWE
SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW NOWYCH VOLKSWAGEN SAMOCHODY OSOBOWE Kalisz (wielkopolskie)
SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW NOWYCH VOLKSWAGEN SAMOCHODY OSOBOWE Kalisz (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu Volkswagen Ignaszak, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW NOWYCH VOLKSWAGEN SAMOCHODY OSOBOWE

Miejsce pracy: Kalisz

Twoje zadania będą polegały na:

  • Obsłudze Klientów w autoryzowanym salonie dealerskim;
  • Bezpośredniej, stacjonarnej sprzedaży samochodów osobowych;
  • Przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów;
  • Realizacji planów sprzedażowych i celów jakościowych;
  • Aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. telefon, Internet);
  • Reprezentowaniu salonu na targach branżowych i eventach;
  • Pracy z bazą danych – systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;
  • Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

  • Doświadczeniem w pracy w sprzedaży i/ lub w obsłudze Klienta (1-2 lata);
  • Dobrym warsztatem handlowym;
  • Wykształceniem wyższym (mile widziane);
  • Wysoką motywacją do pracy;
  • Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;
  • Zdolnościami interpersonalnymi;
  • Orientacją na wynik;
  • Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;
  • Wysoką kulturą osobistą;
  • Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;
  • Prawem jazdy kat. B

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

  • Rozwojową pracę dla globalnej marki, w zgranym zespole;
  • Szkolenia firmowe i z ramienia importera;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: czwartek, 11 stycznia 2018)