Oferty pracyTOKARZ
TOKARZ Wrocław (dolnośląskie)
TOKARZ Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta – dużego, nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego we Wrocławiu z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim i dobrej, stabilnej sytuacji finansowej, poszukujemy 5 kandydatów na stanowisko Tokarza.

Zadania:

  • obsługa obrabiarki uniwersalnej (pociągowej)
  • toczenie wałków i tulei w materiałach kolorowych (brąz, mosiądz)
  • obsługa urządzeń pomiarowych (np. suwmiarki).

Oferta:

  • umowa o pracę
  • system zmianowy
  • doświadczony i przyjazny zespół
  • fundusz świadczeń socjalnych
  • dla najbardziej doświadczonych wynagrodzenie do 3500 - 4000 zł netto (w zależności od posiadanych kompetencji).

Wymagania

  • minimum roczne-dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane (nie obowiązkowe):

  • wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego,
  • zasadnicze wykształcenie zawodowe: operator obrabiarek skrawających
  • uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu „0”
  • komunikatywny język polski (dla obcokrajowców).

(Data aktualizacji: czwartek, 11 stycznia 2018)