Oferty pracyMagazynier/ operator wózków bocznych (Tilburg / NL)
Magazynier/ operator wózków bocznych (Tilburg / NL) Tilburg (Holandia)
Magazynier/ operator wózków bocznych (Tilburg / NL) Tilburg (Holandia) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2018, do końca 1 dzień

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się składowaniem i dystrybucją różnych produktów z siedzibą w Tilburg, poszukujemy kandydatów do prac magazynowych którzy potrafią obsługiwać wózki boczne.

Obowiązki

• Prace magazynowe: zbieranie zamówień, prace logistyczne, porządkowe i organizacyjne

• Obsługa wózków widłowych bocznych

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych bocznych
• Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

• Dobre warunki pracy w stabilnej firmie
• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
• Osoby mające ukończone 21 lat i więcej: wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10,71 euro + dodatek 0,15 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w pełni wyposażone, dwuosobowe pokoje sypialniane, wspólna kuchnia, łazienka)
• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Praca tymczasowa

(Data aktualizacji: piątek, 12 stycznia 2018)