Oferty pracyPracownik Magazynu JEDNA ZMIANA w godz. 8 - 16 z uprawnieniami (RÓWNIEŻ dla studentów zaocznych)
Pracownik Magazynu JEDNA ZMIANA w godz. 8 - 16 z uprawnieniami (RÓWNIEŻ dla studentów zaocznych) Poznań (wielkopolskie)
Pracownik Magazynu JEDNA ZMIANA w godz. 8 - 16 z uprawnieniami (RÓWNIEŻ dla studentów zaocznych) Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Magazynu JEDNA ZMIANA w godz. 8 - 16 z uprawnieniami

Miejsce pracy: Skórzewo - Nr ref.: 05/mag/17

Oferujemy:
⦁ zatrudnienie na umowę zlecenie,
⦁ pracę jednozmianową (od 8 do 16) w nowoczesnym magazynie,
⦁ praca RÓWNIEŻ dla studiujących zaocznie,
⦁ narzędzia niezbędne do pracy.

Obowiązki:
⦁ Realizacja przemieszczeń wewnątrz magazynowych
⦁ Przygotowanie towarów pod wysyłki
⦁ Obsługa skanerów
⦁ Nadzór nad dokumentacją magazynową
⦁ Dbałość o powierzony sprzęt
⦁ Prace porządkowe na magazynie
Wymagania:
⦁ łatwość uczenia się lub znajomość systemu WMS,
⦁ uprawnienia na wózki widłowe,
⦁ odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie,
⦁ prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
⦁ mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie.

Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal.
tel. 790 790 544

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Media Rodzina Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu."

(Data aktualizacji: piątek, 12 stycznia 2018)