Oferty pracyPracownik/ca pakowania (Tilburg, Holandia)
Pracownik/ca pakowania (Tilburg, Holandia) Tilburg (Holandia)
Pracownik/ca pakowania (Tilburg, Holandia) Tilburg (Holandia) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2018, do końca 1 dzień

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się składowaniem i dystrybucją produktów z siedzibą w Tilburg (Holandia), poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu i przepakowywaniu asortymentu.

Obowiązki

• Pakowanie / przepakowywanie małych elementów metalowych (np. śrubki, nakrętki)
• Prace produkcyjne (np. czyszczenie i składanie podzespołów łożysk, płyt głównych)
• Inne prace magazynowe / logistyczne (np. przygotowywanie do wysyłki, składowanie, przenoszenie kartonów)

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Dobre warunki pracy w stabilnej firmie
• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń (dla osób, które ukończyły 21 lat i więcej stawka godzinowa: 9,98 euro brutto/godzinę) + pieniądze wakacyjne i urlopowe + dodatek zmianowy 8,75% w przypadku pracy w systemie zmianowym
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów w Holandii
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w pełni wyposażone, dwuosobowe pokoje sypialniane, wspólna kuchnia, łazienka)

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa

(Data aktualizacji: piątek, 12 stycznia 2018)