Oferty pracySpecjalista ds. Sprzedaży IT dla Rynku Medycznego
Specjalista ds. Sprzedaży IT dla Rynku Medycznego Rzeszów (podkarpackie)
Specjalista ds. Sprzedaży IT dla Rynku Medycznego Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży IT dla Rynku Medycznego

Obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów na rynku medycznym
• Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, szczególnie w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT
• Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, prowadzenie dialogu technicznego, przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z wymogami Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, procesowanie umów, negocjacje) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży dla rynku medycznego - min. 2 lata
• Wiedza z zakresu zaawansowanych rozwiązań IT, szczególnie w obszarze bezpieczeństwa IT
• Bardzo dobra znajomości Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
• Umiejętność organizacji spotkań handlowych z klientami i prowadzenia dialogu technicznego
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Duża samodzielność, determinacja w pozyskiwaniu nowych kontraktów
• Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kategorii B
• Mile widziana znajomość systemów informatycznych dla rynku medycznego

Oferujemy:

• Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
• Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia)
• Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
• Niezbędne narzędzia pracy

(Data aktualizacji: piątek, 12 stycznia 2018)