Oferty pracyKey Account Manager ERP
Key Account Manager ERP Rzeszów (podkarpackie)
Key Account Manager ERP Rzeszów (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT poszukujemy osób na stanowisko:

Key Account Manager ERP

Obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów
• Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań ERP
• Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, przygotowywanie ofert oraz umów, negocjacje) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B – min. 2 lata
• Wiedza z zakresu rozwiązań IT i systemów klasy ERP
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych, pozytywnych relacji z Klientem
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
• Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia)
• Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
• Niezbędne narzędzia pracy

(Data aktualizacji: piątek, 12 stycznia 2018)