Oferty pracySPAWACZ TIG (Uden, NL)
SPAWACZ TIG (Uden, NL) Uden (Holandia)
SPAWACZ TIG (Uden, NL) Uden (Holandia) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2018, do końca 1 dzień

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się prefabrykacją elementów do maszyn produkcyjnych z siedzibą w Uden (Holandia), poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie w pracy przy spawaniu metodą TIG (blachy, nierdzewne).

Obowiązki

• Spawanie blach nierdzewnych (cienkie grubości) metodą TIG

• Samodzielne składanie elementów blach przed spawaniem

• Pracę wykonuje się według rysunków technicznych

• Inne prace z tym związane

• Praca na dłuższy okres czasu

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy spawaniu blach nierdzewnych (cienkie grubości) metodą TIG

• Umiejętność czytania rysunków technicznych

• Uprawnienia spawalnicze (TIG)

Oferujemy

• Dobre warunki pracy w stabilnej firmie

• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Opieka polskojęzycznych koordynatorów

• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania w pełni wyposażone,

dwuosobowe pokoje sypialniane, wspólna kuchnia, łazienka).  Zakwaterowanie znajduje się bardzo blisko zakładu pracy

• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia

29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101,

poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Praca tymczasowa

(Data aktualizacji: piątek, 12 stycznia 2018)