Oferty pracySTOLARZ jachtowy
STOLARZ jachtowy Bawaria (Niemcy)
STOLARZ jachtowy Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Stolarz jachtowy

Zakres obowiązków:

- produkcja i/lub montaż mebli lub elementów jachtów

- umiejętność wykorzystywania narzędzi i maszyn do obróbki drewna (piły, heblarki, frezarki, prasy, okleiniarki kątowe, maszyny CNC itp.)

- cięcie i obróbka powierzchni

- kontrolowanie jakości dostarczonych materiałów i kontrolowanie wykonywanej pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: okolice Würzburga

- wynagrodzenie: 12,00 euro brutto/h  + 34 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- odzież roboczą

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- komunikatywna znajomość  języka niemieckiego (wymóg konieczny!)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

- doświadczenie w pracy jako np. stolarz meblowy

- doświadczenie w obchodzeniu się innymi  specjalnymi narzędziami i urządzeniami oraz tworzywem

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 12 stycznia 2018)