Oferty pracyOperator Koparki (Mobilbagger)
Operator Koparki (Mobilbagger) Bawaria (Niemcy)
Operator Koparki (Mobilbagger) Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Operator Koparki

(Mobilbagger)

Zakres obowiązków:

- obsługa koparki

- załadunek papierów i błota na ciężarówki

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: Monachium

- wynagrodzenie: 1400-1500 euro netto/mc

- świąteczne i  wakacyjne dodatki

- zakwaterowanie zapewnione i opłacone  przez pracodawcę

- możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

- uprawnienia operatora koparki

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 12 stycznia 2018)