Oferty pracyELEKTRYK (z minimalną znajomością j. niemieckiego)
ELEKTRYK (z minimalną znajomością j. niemieckiego) Na Terenie Bawarii, Hesji Lub Badenii Wirtembergii (Niemcy)
ELEKTRYK (z minimalną znajomością j. niemieckiego) Na Terenie Bawarii, Hesji Lub Badenii Wirtembergii (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla  swoich klientów

w Niemczech kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK

(z minimalną znajomością j. niemieckiego)

Zakres obowiązków:

- instalacje elektryczne

- okablowywanie szaf

- montaż gniazdek, przełączników

- inne typowe prace elektryczne

-  montaż, podłączanie części, urządzeń, modułów aparatury elektrycznej, sterowniczej i kontrolno pomiarowej

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: na terenie Bawarii, Hesji lub Badenii Wirtembergii

- wynagrodzenie: od 11,80 EUR brutto/h + 2 EUR netto/h diety za każdą przepracowaną godzinę

- bon paliwowy w wysokości 44 EUR/mc

- darmowe zakwaterowanie

- minimum 151 godzin miesięcznie, zagwarantowane w umowie

- możliwość pracy w nadgodzinach

- stałą polskojęzyczną opiekę dysponenta do spraw personalnych

- tygodniowe zaliczki przelewane na podane konto

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe kierunkowe: elektryk, elektromechanik

- Uprawnienia SEP do 1 kV

- Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku (minimum 3 lata)

- obowiązkowo przynajmniej minimalna znajomość języka niemieckiego

- Prawo jazdy kat. „B” i własny samochód (wymóg konieczny)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 12 stycznia 2018)