Oferty pracyKierowca CE (trasy międzynarodowe) (VRH/01/18)
Kierowca CE (trasy międzynarodowe) (VRH/01/18) Weegree Castrop-Rauxel, Sottrum, Rietz, Petersberg (Niemcy)
Kierowca CE (trasy międzynarodowe) (VRH/01/18) Weegree Castrop-Rauxel, Sottrum, Rietz, Petersberg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 stycznia 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii, Niemczech i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Kierowca CE (trasy międzynarodowe)

Miejsce pracy: Niemcy

 Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku kierowcy C+E (kontenery i naczepy typi firanka).
  • Załadunek, transport i rozładunek rolek dywanów, sztucznej trawy na adresach w Holandii, Belgii, Francji i Niemczech.
  • Sporadycznie otwieranie boku i rozładunek/załadunek za pomocą podwieszanego wózka typu Kooiaap.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Elektroniczna karta kierowcy i tachograf.
  • Samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Dyspozycyjność.

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2000 euro netto miesięcznie.
  • Praca w systemie 3:1 (tygodnie).
  • Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy.

 Informacje dodatkowe:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41; 77 543 18 52; 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: piątek, 19 stycznia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Gądki (wielkopolskie)
Opublikowano 17 sierpnia 2018
Chorzów (śląskie)