Oferty pracyMechanik obróbki skrawaniem od 2100 € podstawa + od 970 € netto dieta /157 h
Mechanik obróbki skrawaniem od 2100 € podstawa + od 970 € netto dieta /157 h BestHill Work Badenia Wirtembergia (Niemcy)
Mechanik obróbki skrawaniem od 2100 € podstawa + od 970 € netto dieta /157 h BestHill Work Badenia Wirtembergia (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16343.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Mechanik obróbki skrawaniem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie. W kwestii finansowej podchodzimy do kandydatów indywidualnie -stawka początkowa ! 13,20€ € brutto/h+ 6,20 € netto dieta za każdą przepracowaną godzinę w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego oraz stopnia opanowania języka
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania:

  • Ukończona szkoła kierunkowa  lub pokrewne(warunek konieczny)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego  lub porównywalna działalność
  • Znajomość konfiguracji i działania automatów tokarskich
  • Wiedza na temat programowania sterowników Mitsubishi lub Fanuc (oferowane szkolenie  w razie potrzeby)
  • Gotowość do zmiany, elastyczność i praca zespołowa
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Zakres obowiązków:

  • Instalację automatów tokarskich Citizen A20 i Citizen L20, a także obsługa, konserwację i naprawy maszyn w produkcji seryjnej
  • Monitorujesz przestrzeganie terminów dostaw i wymagań klienta (za pomocą odpowiednich narzędzi pomiarowych)
  • tworzysz planowanie zamówień parku maszynowego i wspierasz planowanie inwestycji.

zastrzegamy sobie możliwość   kontaktu z wybranymi kandydatami

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 362 250  lub 799 956 165

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: piątek, 19 stycznia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
Opublikowano 9 listopada 2018
Bawaria (Niemcy)