Oferty pracySzef ekipy cieśli szalunkowych
Szef ekipy cieśli szalunkowych In Temporis Polska Dział Zagraniczny Różne Budowy - Strasbourg, Touluse, Bordeaux (Francja)
Szef ekipy cieśli szalunkowych In Temporis Polska Dział Zagraniczny Różne Budowy - Strasbourg, Touluse, Bordeaux (Francja) Aplikuj Opublikowano 19 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Szef ekipy cieśli szalunkowych- szalowanie stropów

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcie i kontrola materiałów budowlanych;
  • Organizowanie prac ekipy;
  • Monitorowanie stanu zaawansowanie i jakości prac na budowie;
  • Montaż i demontaż systemów szalunkowych.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku  cieśli szalunkowego na kontraktach zagranicznych lub mile widziane doświadczenie jako szef ekipy/brygadzista;
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego;
  • Znajomość różnych systemów szalunkowych (min. Top-Dalle,Alphi, Peri, Doka);
  • Znajomość francuskiego  rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dużej, znanej firmie budowlanej;
  • Zatrudnienie na francuskich warunkach;
  • Stawkę godzinową 12,5 e brutto/h +dodatki np. premie za dojazd (wynagrodzenie miesięczne przy podstawowym czasie pracy to ok. 2800-2900 e netto);
  • Dofinansowane ubezpieczenie dodatkowe;
  • Po okresie próbnym auto służbowe.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 19 stycznia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lublin, Całe Niemcy (lubelskie)
Opublikowano 18 października 2018
Hamburg (Niemcy)
Roussillon (Francja)
Opublikowano 12 października 2018