Oferty pracySZEF OCHRONY OBIEKTU PRZEMYSŁOWEGO - TRZEMESZNO
SZEF OCHRONY OBIEKTU PRZEMYSŁOWEGO - TRZEMESZNO Securitas - Region Zachodni Trzemeszno (wielkopolskie)
SZEF OCHRONY OBIEKTU PRZEMYSŁOWEGO - TRZEMESZNO Securitas - Region Zachodni Trzemeszno (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 24 stycznia 2018, do końca 1 dzień

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i godne warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Może szukamy właśnie Ciebie!

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Szef Ochrony Obiektu Przemysłowego

Miejsce pracy: Trzemeszno

Zakres obowiązków:

•    ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
•    sumienna realizacja obowiązków służbowych
•    monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
•    kontrola pracowników

Poszukujemy osób:

•    niekaranych
•    z wpisem na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony (KPO)
•    z doświadczeniem w branży ochrony na stanowisku dowódczym
•    sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki
•    zdecydowanych

Prawo jazdy Kat.B oraz sprawna obsługa komputera jest obowiązkowa

 Oferujemy:

•    umowa o pracę na pełen ETAT
•    gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
•    brak kar finansowych
•    opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie NNW (od Nieszczęśliwych Wypadków)
•    kompletne, bezpłatne umundurowanie
•    możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS oraz ZFRON)
•    możliwość dalszego awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Kontakt:

CV proszę wysyłać mailowo

(Data aktualizacji: środa, 24 stycznia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Kórnik (wielkopolskie)
Opublikowano wczoraj
Wrocław (dolnośląskie)
Opublikowano 16 sierpnia 2018
Opublikowano 14 sierpnia 2018