Oferty pracyPracownik działu produkcji i magazynu - ok. Rybnika
Pracownik działu produkcji i magazynu - ok. Rybnika MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Rybnik, Racibórz (śląskie)
Pracownik działu produkcji i magazynu - ok. Rybnika MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Rybnik, Racibórz (śląskie) Aplikuj Opublikowano 26 stycznia 2018, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowo powstającej firmy produkcyjnej do działu produkcji (produkcja wysoce zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik działu produkcji i magazynu

Miejsce pracy: okolice Rybnika

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • Pracę w prężnie rozwijającym się zagranicznym przedsiębiorstwie,
  • Możliwość rozwoju kompetencji technicznych,
  • Pracę w gronie wykwalifikowanych specjalistów
  • Możliwość stałego zatrudnienia w strukturach Firmy Klienta,
  • Szkolenie wdrażające,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Pracę w zgranym zespole osób posiadających umiejętności techniczne,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach technicznych.

 Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego min. zawodowe - mile widziane techniczne,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Motywacji do podjęcia zatrudnienie w systemie zmianowym,
  • Wysokiej kultury osobistej, umiejętności współpracy w grupie, samodzielności w działaniu.

 Opis stanowiska:

  • Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn produkcyjnych,
  • Prace konserwacyjne, usuwanie bieżących awarii maszyn,
  • Nadzór oraz kontrola nad pracą maszyn,
  • Kontrola jakości produktów,
  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami BHP,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz raportowanie do Kierownika.

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy stałej

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem portalu.

 Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.

(Data aktualizacji: piątek, 26 stycznia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Langenau (Niemcy)
Opublikowano 13 sierpnia 2018
Hövelhof, Schweinfurt (Niemcy)
Niemcy, Bad Mergentheim (Niemcy)
Opublikowano 10 sierpnia 2018