Oferty pracyPracownik produkcji - pakowacz(-ka) bułek (SH/01/18)
Pracownik produkcji - pakowacz(-ka) bułek (SH/01/18) Weegree Eindhoven / Waalwijk (Holandia)
Pracownik produkcji - pakowacz(-ka) bułek (SH/01/18) Weegree Eindhoven / Waalwijk (Holandia) Aplikuj Opublikowano 31 stycznia 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcji - pakowacz(-ka) bułek

Miejsce pracy: Eindhoven / Waalwijk

Opis stanowiska:

  • Praca na linii produkcyjnej (produkcja bułek) na stanowisku pakowacza.
  • Praca od poniedziałku do niedzieli w systemie 3-zmianowym.
  • Praca na hali produkcyjnej.
  • Praca od zaraz!

 Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Dyspozycyjność.
  • Własne auto mile widziane.

 Oferujemy:

  • Stawka godzinowa: od 8,91 do 10,35 euro brutto/h (stawki wiekowe).
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Umowę zawieraną bezpośrednio z holenderską agencją pracy.
  • Zakwaterowanie: płatne 89,50 euro tygodniowo.
  • Ubezpieczenie: płatne 21,91 euro tygodniowo.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: środa, 31 stycznia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Chorzów (śląskie)
Opublikowano 9 listopada 2018
Ruda Śląska (śląskie)