Oferty pracyPracownik magazynu / Pakowacz
Pracownik magazynu / Pakowacz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Schwebheim (Niemcy)
Pracownik magazynu / Pakowacz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Schwebheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 1 lutego 2018, do końca 1 dzień

Interesuje Cię praca w Niemczech w centrum logistycznym gdzie pracodawca ceni Twoje zaangażowanie oraz dokładność?

Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz nabyć doświadczenie?

Zapoznaj się z ofertą i prześlij swoją aplikację!

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swoich Partnerów biznesowych w branży logistycznej, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu / Pakowacz

 Miejsce pracy: Niemcy, Schwebheim

Opis stanowiska:

  • Kontrola towaru, czy jest dobrze zapakowany
  • Pakowanie towaru (worki z paszą ważą do 30kg)
  • Praca ze skanerem
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Komisjonowanie za pomocą skanera ręcznego
  • Dbanie o czystość magazynu

  • Chcesz podjąć długofalową współpracę,
  • Masz chęci do pracy,
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód(mile widziane - kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności),
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego (ale nie jest to wymóg konieczny),
  • Nie lubisz pracy statycznej, a odpowiada Ci praca fizyczna.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich,
  • Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc, zawsze na czas – do 15 dnia roboczego. Możesz zarobić 1000 – 1200 euro netto
  • Płatne nadgodzinnyzgodne zgodnie ze standardami niemieckimi,
  • Wsparcie telefoniczne i mailowe Koordynatora z Polski podczas pobytu za granicą,
  • Zapewniamy wsparcie w znalezieniu zakwaterowania z meldunkiem.

Jesteś zainteresowany?

Możesz przesłać swoją aplikację na adres pomocnik@mondi-polska.pl a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.

Masz więcej pytań?

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.

Nie interesuje Cię ta praca?

W naszej ofercie posiadamy również inne stanowiska magazynowe czy też produkcja, również dla par –  dla osób ze znajomością języka niemieckiego jak i bez. Zachęcamy do kontaktu by poznać nasze aktualne oferty.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

(Data aktualizacji: czwartek, 1 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 18 maja 2018
Ramstein-Miesenbach (Niemcy)