Oferty pracyPracownik sekretariatu
Pracownik sekretariatu Poznań (wielkopolskie)
Pracownik sekretariatu Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 2 lutego 2018, do końca 1 dzień

Pracownik Sekretariatu Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszko I w Poznaniu Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu
  • zarządzanie obiegiem dokumentów
  • prowadzenie oraz ewidencjonowanie korespondencji
  • obsługa recepcyjna gości
  • wspieranie prac Kanclerza-Założycielai

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • sympatyczne usposobienie i komunikatywność
  • dobra znajomość pakietu Ms Office i obsługi urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Miejsce pracy: Poznań

(Data aktualizacji: piątek, 2 lutego 2018)