Oferty pracyasystent ds. obsługi klienta
asystent ds. obsługi klienta A-trybut - Polski HR S.A. Nowy Sącz (małopolskie)
asystent ds. obsługi klienta A-trybut - Polski HR S.A. Nowy Sącz (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 2 lutego 2018, do końca 6 dni

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko asystenta ds. obsługi klienta.

Zakres obowiązków Specjalisty ds. sprzedaży:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami B2B
  • Wsparcie organizacyjne wydarzeń
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedażowych
  • Negocjowanie
  • Sporządzanie raportów

Czego oczekujemy?:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym charakterze
  • Zaangażowania, determinacji i komunikatywności
  • Umiejętnej organizacji pracy
  • Własnej inicjatywy i świadomości biznesowej
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole Rozwój wraz z dynamicznie rozwijającą się firmą Wyselekcjonowane pakiety motywacyjne Niezbędne narzędzia

zapraszamy do aplikowania

(Data aktualizacji: piątek, 2 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy