Oferty pracyDekarz
Dekarz In Temporis Polska Dział Zagraniczny Cała Holandia (Holandia)
Dekarz In Temporis Polska Dział Zagraniczny Cała Holandia (Holandia) Aplikuj Opublikowano 2 lutego 2018, do końca 10 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, holenderskiej Agencji Zatrudnienia prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Dekarz

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Wykonywanie i montaż pokryć dachowych (dachówka,papa termozgrzewalna);

- Montaż więźby dachowej;

- Prace izolacyjne przeciwwilgociowe, montaż materiałów izolacyjnych.

Wymagania:

-Doświadczenie na w/w stanowisku (mile widziane za granicą);

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego(przynajmniej 1 osoba w ekipie);

-Mile widziane własne auto dyspozycyjne na wyjazd;

-Własna odzież robocza i narzędzia do pracy.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej z pracodawcą zagranicznym

-Wynagrodzenie tygodniowe uzależnione od doświadczenia : 425-475 euro netto  (5 dni w tygodniu, 40 godzin);

-Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie;

-Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 2 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Bordeaux, Touluse, Strasburg (Francja)
Opublikowano 16 lutego 2018
Różne Budowy - Strasbourg, Touluse, Bordeaux (Francja)
Herentals Limburgia (Belgia)