Oferty pracySpecjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży Kraków (małopolskie)
Specjalista ds. Sprzedaży Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 5 lutego 2018, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy aktualnie poszukuje Pracownika: Specjalistę ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie oferty firmowej
  • prezentowanie ofert klientom
  • nawiązanie kontaktów z klientami
  • prowadzenie rozmów z klientami oraz wyjazdy służbowe
  • podpisywanie umów ( umowy outsourcingowe, umowę pośrednictwa)
  • stałe uzupełnienie wiedzy na temat specyfiki firmy

Wymaganie:

  • minimalne doświadczenie od 1 roku posiadanie swojej bazy danych klientów umiejetność prowadzenie negocjacji z klientami dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Miłe widziane: znajomość języka rosyjskiego/ ukraińskiego / angielskiego/ polski prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • umowę o pracę na okres próbny z możliwością zamiany na umowę o pracę
  • prace w miłej atmosferze w młodym rozwijającym się zespole

Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru pod nr 16701. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem jak sprawnie i skutecznie pozyskać pracowników z Ukrainy i innych rynków wschodnich. W trosce o Państwa i nasz cenny czas, kandydatów dobieramy w taki sposób, aby ich umiejętności ściśle odpowiadały stawianym oczekiwaniom, a wszelkie uciążliwe czynności ograniczyć do minimum. Nasza działalność obejmuje teren całej Polski. Posiadamy oddziały partnerskie w Polsce oraz Ukrainie.

Zadzwoń na nr 502 723 540 i dowiedz się o szczegółach.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 lutego 2018)