Oferty pracyProgramista / Informatyk
Programista / Informatyk Żory, Mikołów, Łaziska Górne, Katowice (śląskie)
Programista / Informatyk Żory, Mikołów, Łaziska Górne, Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 6 lutego 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista / Informatyk

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. PGI/1602

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie oraz ulepszanie aplikacji magazynowych, produkcyjnych,
  • rozwijanie istniejących systemów i aplikacji, w tym połączeń EDI lub aplikacji HIT,
  • rozwój i utrzymanie oprogramowania do obsługi dokumentacji i zarządzania treścią,
  • wsparcie utrzymania infrastruktury IT,
  • nadzór nad bezpieczeństwem systemu IT.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek - informatyka,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z systemami zintegrowanymi, doświadczenie w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem języka C++, C#,
  • znajomość programów graficznych (np. Corel, Gimp),
  • min. komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość systemu Windows, Linux,
  • znajomość bazy danych Oracle.

Mile widziane:

  • znajomość Visual Studio 2010/2012/2016,
  • znajomość protokołu EDI.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie motoryzacyjnej,
  • możliwości dalszego rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • dodatkowe benefity.

(Data aktualizacji: wtorek, 6 lutego 2018)