Oferty pracySzukamy respondentów do wypełniania ankiet online
Szukamy respondentów do wypełniania ankiet online Warszawa (cała Polska)
Szukamy respondentów do wypełniania ankiet online Warszawa (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 9 lutego 2018, do końca 1 dzień

Czy chcesz zostać nagrodzony za swój wolny czas? Zostań członkiem panelu Talk Online Panel i zdobywaj nagrody za pomocą różnorodnych ankiet.

Opis pozycji:
Jeśli chcesz rozsądnie zainwestować kilka minut swojego wolnego czasu podczas pobytu w domu, u znajomych, w pracy lub na plaży oraz zostać za to nagrodzonym, dołącz do Talk Online Panel i zostań respondentem - najważniejszym ogniwem w każdej ankiecie. Twój czas oraz szczere opinie na różne tematy zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Nazwa pozycji:
Respondent/Panelista

Lokalizacja:
Cała Polska

Idealni kandydaci:
Zarówno mężczyźni, jak i kobiety od 15 lat, różnorodne wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Obowiązki:
Szczere i uczciwe wyrażanie osobistej opinii na różne tematy

Co oferujemy:
Różnorodne, cenne nagrody

Czekamy na Ciebie!

(Data aktualizacji: piątek, 9 lutego 2018)