Oferty pracyKONSULTANT W DZIALE REKRUTACJI Z J. NIEMIECKIM. WARSZAWA
KONSULTANT W DZIALE REKRUTACJI Z J. NIEMIECKIM. WARSZAWA Warszawa, Piaseczno, Mory, Ursus, Pruszków (mazowieckie)
KONSULTANT W DZIALE REKRUTACJI Z J. NIEMIECKIM. WARSZAWA Warszawa, Piaseczno, Mory, Ursus, Pruszków (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 12 lutego 2018, do końca 5 dni

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 13 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników.

ZRÓB KROK W LEPSZY ROK I ZMIEŃ PRACĘ NA A&J PARTNERS!

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w Warszawie, osoby na stanowisko:

Konsultant w dziale rekrutacji z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

NUMER REFERENCYJNY: AJP/201/120218/W2

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

- Obsługiwanie korespondencji mailowej i zapytań telefonicznych od klientów   niemieckojęzycznych.

- Udział w bieżących działaniach dotyczących procesów rekrutacyjnych.

- Wsparcie telefonicznej koordynacji pracowników przebywających za granicą.

- Prawidłowe uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie dla usprawnienia pracy działu.

Wymagania:

- Dobra znajomość języka niemieckiego.

- Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.

- Chęć zdobycia lub rozwijania doświadczenia w dziale HR.

- Mile widziana umiejętność praktycznej obsługi MS Excel.

- Otwartość, samodzielność i dynamika w działaniu.

- Kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej.

Gwarantujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę.

- Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Finansujemy pakiet medyczny, dostęp do specjalistów nawet w tydzień.

- Świętujemy urodziny każdego pracownika dając w prezencie dodatkowy płatny dzień urlopu.

- Uczestniczymy w wydarzeniach firmowych i kampaniach charytatywnych.

- Mamy możliwość codziennego wykorzystywania języka niemieckiego w pracy dzięki czemu szlifujemy swoje umiejętności.

APLIKOWANIE:

W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/201/120218/W2

UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE.

Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres:rekrutacja[małpa]ajpartners.pl

Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 12 lutego 2018)