Oferty pracyASYSTENT DZ. REKRUTACJI - ELASTYCZNE DNI
ASYSTENT DZ. REKRUTACJI - ELASTYCZNE DNI Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie)
ASYSTENT DZ. REKRUTACJI - ELASTYCZNE DNI Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Gó (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 lutego 2018, do końca 5 dni

STARTUJE REKRUTACJA NA STANOWISKO: ASYSTENT DZIAŁU REKRUTACJI W FIRMIE A&J PARTNERS

MOŻLIWY PEŁNY ETAT – PRACA BIUROWA W HR – DWA DNI W TYGODNIU WOLNE

DLA KOGO JEST TA PRACA:

- Studiujesz dziennie lub wieczorowo i nie zawsze masz czas w tygodniu?

- Chcesz zrobić pierwsze kroki w HR z firmą, która w branży jest już ponad 13 lat?

- Masz wykształcenie lub studiujesz ZZL, ale nie wierzyłeś, że praca w zawodzie jest możliwa?

- Jesteś osobą zmotywowaną i gotową na ciekawe wyzwanie?

- A może masz doświadczenie w ZZL i chcesz się rozwijać w nowej branży?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiadasz TAK - wyślij CV na adres: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl  wraz z numerem ogłoszenia.

Stanowisko: Asystent działu rekrutacji – elastyczne godziny pracy.

Miejsce pracy: Biuro w Centrum Bytomia

NR OGŁOSZENIA: AJP/200/120218/B2

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

- Wstępna selekcja zgłoszeń.

- Przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych i przedstawianie warunków współpracy.

- Wprowadzanie danych i zarządzanie bazą kandydatów chętnych do pracy.

- Informowanie kandydatów o aktualnych ofertach pracy.

Wymagania:

- Gotowość do pracy stacjonarnej w weekend (w tygodniu praca elastyczna).

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i obowiązkowość.

- Chęć pracy w branży HR.

- Otwartość i komunikatywność.

- Praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

Gwarantujemy:

- Dla studentów: możliwość pracy w ramach praktyk (m.in. HR, ZZL, psychologia).

- Narzędzia do pracy i szkolenie w siedzibie firmy w Bytomiu.

- Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę.

- Zapewniamy stabilne zatrudnienie.

- Finansujemy pakiet medyczny, dostęp do specjalistów nawet w tydzień.

- Dofinansowujemy i gwarantujemy miejsce parkingowe w pobliżu biura.

- Świętujemy urodziny każdego pracownika dając w prezencie dodatkowy płatny dzień urlopu.

- Uczestniczymy w wydarzeniach firmowych i kampaniach charytatywnych.

APLIKOWANIE: W temacie lub treści wiadomości należy koniecznie wpisać numer ogłoszenia, czyli: AJP/200/120218/B2

UWAGA – APLIKACJE BEZ TEJ INFORMACJI NIE ZOSTANĄ ROZPATRZONE.

Aplikacje prosimy wysyłać wraz z poniższą klauzulą na adres: rekrutacja[małpa]ajpartners.pl

Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 12 lutego 2018)