Oferty pracySpecjalista ds. Kadr i Płac
Specjalista ds. Kadr i Płac MK INTERIM Sp.z o.o. Warszawa (mazowieckie)
Specjalista ds. Kadr i Płac MK INTERIM Sp.z o.o. Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 12 lutego 2018, do końca 1 dzień

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

WWW.MKINTERIM.PL

SPECJALISTA ds. KADR I PŁAC
Miejsce pracy: WARSZAWA

OPIS STANOWISKA

• Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac pracowników i przygotowanie przelewów wynagrodzeń
• Prowadzenie dokumentacji kadrowej, aktualizacja danych pracowniczych w systemie
• Sporządzanie dokumentacji związanej z zawieraniem/kontynuacją/rozwiązaniem stosunku pracy
• Współpraca oraz utrzymanie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi, zgłaszanie/ wyrejestrowanie pracowników i zleceniobiorców do/z ubezpieczenia społecznego
• Tworzenie wymaganych przepisami prawa sprawozdań, raportów i deklaracji do ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych
• Merytoryczne wsparcie pracowników i zleceniobiorców w zakresie prawa pracy, podatków, kalkulacji wynagrodzeń, wydawanie zaświadczeń

WYMAGANIA

• 5 - letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu zagadnień kadrowo-płacowych
• Doskonała praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office (Excel)
• Bardzo dobra znajomość programów kadrowo-płacowych oraz mile widziana znajomość programu Insert
• Zaangażowanie, inicjatywa i samodyscyplina, dobra organizacja pracy
• Duża dokładność
• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

OFERUJEMY

• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
• Duża swoboda w działaniu i organizacji pracy
• Brak korporacyjnych zasad pracy

Osoby zainteresowane i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego C.V. wraz z listem motywacyjnym.

* Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 12 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Gdańsk (pomorskie)
Opublikowano 18 października 2018
Konstancin Jeziorna, Piaseczno, (mazowieckie)
Opublikowano 17 października 2018
Konin (łódzkie)