Oferty pracySpecjalista ds. Facebook Ads
Specjalista ds. Facebook Ads Rzeszów I Okolice (podkarpackie)
Specjalista ds. Facebook Ads Rzeszów I Okolice (podkarpackie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 5 dni

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Facebook Ads

Opis stanowiska:

• Planowanie, realizowanie i koordynowanie kampanii reklamowych, ze szczególnym uwzględnieniem Facebook Ads
• Analiza efektywności kampanii oraz ich optymalizacja
• Podejmowanie działań podnoszących skuteczność kampanii
• Kontrola budżetu kampanijnego
• Praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych
• Tworzenie treści na landing page

Wymagania:

• Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kampanii internetowych
• Umiejętność optymalizowania kampanii
• Umiejętność konfiguracji i optymalizacji kampanii Facebook Ads
• Znajomość środowiska Google Analytics i Facebook Analytics
• Wiedza jaką grafikę się konwertuje, a jaką nie
• Wiedza jak tworzyć skuteczny landing page
• Analityczny umysł
• Znajomość social media, obsługa MS Office
• Kreatywność i zaangażowanie

Mile widziane:

• Doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kampanii na rynki zagraniczne
• Znajomość programów afiliacyjnych i narzędzi/platformy do ich prowadzenia
• Zainteresowanie szeroko pojętym e-marketingiem
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Przejrzysty zakres zadań
• Udział w projektach o charakterze międzynarodowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny
• Praca w kilkunastoosobowym zespole
• Praca stacjonarna, pełen etat
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Możliwość przystąpienia do programu kart Multisport

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)