Oferty pracyKelnerka - Austria
Kelnerka - Austria Kappl (Austria)
Kelnerka - Austria Kappl (Austria) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 1 dzień

Licencjonowana Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o., wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677 poszukuje dla renomowanego *** hotelu w Tyrolu kelnerów i kelnerki.

Kelnerzy - hotel w Austrii

Obowiązki:

-obsługa gości restauracji hotelowej
- serwowanie dań i napojów zgodnie z zamówieniem
- dbanie o czystość i porządek miejsca pracy
- współpraca z pozostałymi pracownikami hotelu

Wymagane:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera, doświadczenie w serwisie
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
- Umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność w sezonie zimowym 2017/2018 – powrót na sezon letni

Pracodawca zapewnia:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą austriackim
- Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
- Wynagrodzenie miesięczne 1600 euro netto
- zakwaterowanie i wyżywienie bezpłatnie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zdjęciem z dopiskiem "Kelnerzy - hotel w Austrii"

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 7
28-100 Busko - Zdrój

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)