Oferty pracySpecjalista ds. Personalnych
Specjalista ds. Personalnych Dąbrowa Górnicza (śląskie)
Specjalista ds. Personalnych Dąbrowa Górnicza (śląskie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 6 dni

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej  z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, w związku z intensywnym rozwojem firmy - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr ref. SP/1802

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy,
  • ewidencja czasu pracy, zwolnień lekarskich i innych nieobecności,
  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników,
  • udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów (GUS, PFRON).

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą dokumentacji kadrowej pracowników,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • praktyczna znajomość programu Płatnik,
  • umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office),
  • obowiązkowość i dokładność,
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku w branży automotive,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów.

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)