Oferty pracySpecjalista ds. Kadr i Płac
Specjalista ds. Kadr i Płac Gliwice, Zabrze, Knurów (śląskie)
Specjalista ds. Kadr i Płac Gliwice, Zabrze, Knurów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 6 dni

Dla naszego klienta - renomowanej firmy usługowej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. SKP/1402

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie administracji kadrowej (pełna dokumentacja pracownicza: umowy o pracę, o pracę tymczasową, umowy cywilno-prawne oraz wszystkie niezbędne załączniki),
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, delegacji, kilometrówek,
  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac (pracownicy stali oraz tymczasowi),
  • tworzenie deklaracji i sprawozdań.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, czasu pracy, ubezpieczeń społecznych,
  • praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych (mile widziana Enova),
  • praktyczna znajomość programu PŁATNIK,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel),
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)