Oferty pracyPRACOWNIK TECHNICZNY/ „ZŁOTA RĄCZKA”
PRACOWNIK TECHNICZNY/ „ZŁOTA RĄCZKA” Hoofddorp, Amsterdam (Holandia)
PRACOWNIK TECHNICZNY/ „ZŁOTA RĄCZKA” Hoofddorp, Amsterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 1 dzień

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta- renomowanej sieci hoteli**** poszukuje na terenie Holandii osób na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY/ „ZŁOTA RĄCZKA”

Miejsce pracy: Holandia, Hoofddorp, Amsterdam

Praca od zaraz

Opis stanowiska:

- Dokonywanie drobnych napraw w pokojach hotelowych

- Praca w charakterze tzw. „Złotej rączki”

Oczekujemy:

- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Ze względu na standard hotelu preferowane są osoby z miła aparycją, komunikatywne, energiczne, bez nałogów

Oferujemy:

- Pracę w prestiżowej i renomowanej sieci hoteli**** w Holandii

- Zakwaterowanie (odpłatne)

- Zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski

- Współpraca długoterminowa.

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)