Oferty pracyAsystent ds. Finansowych STAŻYSTA (staż współfinansowany ze środków Urzędu Pracy)
Asystent ds. Finansowych STAŻYSTA (staż współfinansowany ze środków Urzędu Pracy) Warszawa (mazowieckie)
Asystent ds. Finansowych STAŻYSTA (staż współfinansowany ze środków Urzędu Pracy) Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 1 dzień

Asystent  ds. Finansowych

STAŻYSTA (staż współfinansowany ze środków Urzędu Pracy)

Miejsce pracy: Warszawa,

Zakres obowiązków:

- współpraca z Kontrahentami

- wprowadzanie Faktur i innych dokumentów do rejestru,

- obsługa Faktur, ewidencjonowanie, wystawianie,

- kontrolowanie terminów płatności,

- obsługa korespondencji,

 - realizacja innych zleconych zadań

 Wymagania:

-Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym w firmie z pełną księgowością,                                 -Wykształcenie minimum średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse),

-Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

-Zdolności analityczne

-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

-Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- staż współfinasowany ze środków Urzędu Pracy

- możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu w pełnym wymiarze czasu pracy

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

- pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem

Aplikację proszę wysyłać na adres mailowy:  kpolom(malpka)brabant.pl

Prosimy o dodanie  w tytule „Stażysta ds. finansowych  " z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)