Oferty pracyProgramista - zapraszamy do aplikowania
Programista - zapraszamy do aplikowania PMSolutions Wrocław (dolnośląskie)
Programista - zapraszamy do aplikowania PMSolutions Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 1 dzień

Poszukujemy PROGRAMISTY, który lubi dzielić się wiedzą i wzbogacać swoje doświadczenie zawodowe

Zatrudnienie na umowę o pracę dla firmy we Wrocławiu, lidera wysoko zaawansowanych technicznie przemysłowych drukarek

ZADANIA:

Opracowywanie nowych rozwiązań komunikacyjnych, sterujących, prezentacyjnych

Pisanie oprogramowania na komputery PC lub na mikrokontrolery i procesory (programowanie embedded)

Uruchamianie wersji prototypowych i modeli nowych rozwiązań (badania, testy, proponowanie i wprowadzanie zmian)

Pisanie programów i skryptów na potrzeby wewnętrzne

WYMAGANIA:

Programowanie (minimalnie język C, C++)

Mile widziana znajomość:

- Linux (podstawowa wiedza z zakresu obsługi i działania systemu)

- Platformy Microsoft .NET Framework

- Programowania z wykorzystaniem biblioteki QT

- Programowania webowego (php, html, sql itp.)

Zapraszamy do przesłania CV w tytule PROGRAMISTA

jobs@personnelandmedia.com

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 20 października 2018
Sofia (Bułgaria)
Opublikowano 19 października 2018