Oferty pracyKierownik Projektu
Kierownik Projektu Warszawa (mazowieckie)
Kierownik Projektu Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 1 dzień

Kierownik Projektu

Obowiązki:

1.Kierowanie projektami inwestycyjnymi na wszystkich etapach (od projektu do pozwolenia na użytkowanie),

2.Prowadzenie dokumentacji projektów,

3.Współpraca z organami administracji budowlanej oraz samorządowej,

4.Współpraca i uzgodnienia z gestorami mediów,

5.Kontrola spraw urzędowych,

6.Współpraca z firmami projektowymi i wykonawczymi,

7.Zarządzanie prawidłową wymianą informacji w ramach zespołu projektowego oraz między działami,

8.Przygotowywanie specyfikacji wymagań najemcy,

9.Przygotowywanie specyfikacji i kontraktowanie Generalnego Wykonawcy i Wykonawców Robót,

10.Przygotowywanie specyfikacji i kontraktowanie usług projektowych.

11.Cykliczne raportowanie oraz prezentacja statusu projektów.

Wymagania:

1.Wykształcenie wyższe: budowlane,

2.Minimum 5-letnie w doświadczenie w charakterze Kierownika Projektu lub Kierownika Budowy,

3.Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji wielobranżowych projektów budownictwa przemysłowego,

4.Znajomość przepisów prawa budowlanego, KPA, WT,

5.Dobra znajomość języka angielskiego,

6.Komunikatywność,

7.Kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

8.Gotowość do okresowych podróży służbowych (firma realizuje projekty w całej Polsce).

Oferujemy:

1.Stabilną pracę w szybko rozwijającej się spółce,

2.Wygodne, w pełni wyposażone stanowisko pracy,

3.Pakiet medyczny,

4.Rozwój interpersonalny,

5.Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kpolom(malpka)brabant.pl

Prosimy o dodanie  w tytule maila  „Kierownik projektu“

Oraz dodanie klauzuli  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)