Oferty pracyMłodszy konstruktor
Młodszy konstruktor Złotów (wielkopolskie)
Młodszy konstruktor Złotów (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 1 dzień

ROMB Spółka Akcyjna to jedyny polski producent okuć obwiedniowych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem jej działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć obwiedniowych dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Spółka produkuje także nowoczesne zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami ROMB S.A. oferuje również wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi.

MŁODSZY KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie, w grupie konstruktorów i technologów, koncepcji nowych wyrobów.
  • Projektowanie części i kompletnych wyrobów z zakresu działalności fabryki, takich jak okucia okienne i drzwiowe, akcesoria budowlane.
  • Współudział we wdrażaniu produkcji nowych wyrobów i nadzór techniczny nad ich produkcją. Projektowanie oprzyrządowania technologicznego.
  • Opracowywanie projektów wstępnych i danych do kalkulacji kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, budowa maszyn lub pokrewne.
  • Mile widziana umiejętność projektowania w programach INVENTOR i AUTOCAD lub inne.
  • Dyspozycyjność, silna motywacja do pracy
  • Pracowitość, rzetelność, dokładność, zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego, z zakresu technologii tłocznictwa, odlewnictwa ciśnieniowego, produkcji wyprasek z tworzyw termoplastycznych, mechanizacji i automatyzacji montażu.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość szkoleń i awansu zawodowego.
  • Karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: konstruktor

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)