Oferty pracyPracownik robót ziemnych i drogowych - austriackie warunki zatrudnienia
Pracownik robót ziemnych i drogowych - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Austria)
Pracownik robót ziemnych i drogowych - austriackie warunki zatrudnienia Salzburg (Austria) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Pracownik robót ziemnych i drogowych

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- roboty ziemne (wykopy drogowe)
- tworzenie tras do przeprowadzania rur
- roboty melioracyjne
- tworzenie stabilizacji nasypów
- osadzanie studzienek

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na swobodną komunikację)
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na austriackich warunkach
- zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- 13 i 14 pensję: świąteczne i urlopowe
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: TIEFBAU/AT/2018

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)