Oferty pracySTOLARZ/ CIEŚLA- PRACA OD ZARAZ
STOLARZ/ CIEŚLA- PRACA OD ZARAZ Hoofddorp (Holandia)
STOLARZ/ CIEŚLA- PRACA OD ZARAZ Hoofddorp (Holandia) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 5 dni

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta- renomowanej sieci hoteli**** poszukuje na terenie Holandii osób na stanowisko:

STOLARZ/ CIEŚLA- PRACA OD ZARAZ

Miejsce pracy: Holandia, Hoofddorp

Opis stanowiska:

- Wykonywanie prac stolarskich/ ciesielskich

- Wykonywanie drobnych napraw

- Opieka nad hotelem

Oczekujemy:

- Dobrej znajomości języka angielskiego

- Doświadczenia na podobnym stanowisku

- Umiejętności czytania rysunku technicznego

- Ze względu na standard hotelu preferowane są osoby z miła aparycją, komunikatywne, energiczne, bez nałogów

Oferujemy:

- Pracę w prestiżowej i renomowanej sieci hoteli**** w Holandii

- Zakwaterowanie (odpłatne)

- Zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski

- Współpraca długoterminowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lubkontakt telefoniczny +48 575 100 025.

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)