Oferty pracymechanik samochodowy
mechanik samochodowy A-trybut - Polski HR S.A. Warszawa (mazowieckie)
mechanik samochodowy A-trybut - Polski HR S.A. Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 22 dni

Obecnie dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

mechanik samochodowy

Opis stanowiska:

- naprawy eksploatacyjne, naprawy silników i skrzyń biegów
- wymiana rozrządów
- regeneracja turbo

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu samochodowym
  • podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki i elektromechaniki
  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B
  • pozytywne podejście do życia, uśmiech
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w naprawach eksploatacyjnych
  • Doświadczenie w naprawie silników
  • Doświadczenie przy wymianie rozrządów

Oferujemy:

  • stabilną pracę opartą na umowie o pracę
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkoleń .

Zapraszam do aplikowania

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy