Oferty pracyDoradca Klienta w Salonie
Doradca Klienta w Salonie A-trybut - Polski HR S.A. Zabrze (śląskie)
Doradca Klienta w Salonie A-trybut - Polski HR S.A. Zabrze (śląskie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 1 dzień

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jesteśmy wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem
  • Profesjonalne informowanie klienta o aktualnej ofercie firmy
  • Sprzedaż produktów w ramach portfolio firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Stałe uaktualnianie wiedzy o ofercie firmy i rynku telekomunikacyjnym

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Kreatywności i wysokie kompetencje interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z rozbudowanym system premiowym
  • Praca w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie będącej liderem w branży telekomunikacyjnej
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)