Oferty pracyKIEROWNIK SALONU MEBLOWEGO , Wrocław
KIEROWNIK SALONU MEBLOWEGO , Wrocław Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Wrocław (dolnośląskie)
KIEROWNIK SALONU MEBLOWEGO , Wrocław Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 13 lutego 2018, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - czołowego producenta mebli kuchennych klasy Premium w Polsce, który posiada nowoczesny zakład produkcyjny na Śląsku, własną sieć salonów sprzedaży i zespołów montażowych. Firma prezentuje swój produkt na targach międzynarodowych m.in. w Mediolanie, Las Vegas czy Londynie. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie i w Afryce - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SALONU MEBLOWEGO

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania salonu, zgodnie ze standardami Spółki
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe salonu i realizację celów sprzedażowych
  • profesjonalna obsługa Klientów
  • aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów
  • kierowanie podległym zespołem
  • dbanie o wizerunek firmy i właściwą ekspozycję towarów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów
  • umiejętność kierowania zespołem
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • nastawienie na osiąganie celów biznesowych
  • znajomość rynku / branży wyposażenia wnętrz, mebli – mile widziana

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowe
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wiedzę z zakresu designu
  • bardzo dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: wtorek, 13 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Dendermonde (Belgia)
Opublikowano 19 października 2018
Kierowca C, Dostawca, Belgia (Belgia)