Oferty pracyMonter grzejnictwa - Pyrzyce, Stargard, Warnice
Monter grzejnictwa - Pyrzyce, Stargard, Warnice Pyrzyce (zachodniopomorskie)
Monter grzejnictwa - Pyrzyce, Stargard, Warnice Pyrzyce (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 6 dni

Backer OBR Sp. z o.o. – prężnie działający producent grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiadający cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard), pracujący w oparciu
o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowiska:

MONTER GRZEJNICTWA

Miejsce pracy: Pyrzyce, Stargard, Warnice

         Zadania na stanowisku:

  • montaż elementów grzejnych,

  • obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • dbałość o stanowisko pracy,

  • prawidłowa eksploatacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

    Wymagania:

  • wykształcenie – min. podstawowe, mile widziane zawodowe lub średnie,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle,

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego lub chęć do jej nabycia,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę – bezpośrednio w Backer OBR,

    • terminowo wypłacane wynagrodzenie (plus premie i dodatki),
    • doskonalenie zawodowe poprzez udział w szkoleniach w czasie pracy,
    • przyjazną atmosferę pracy w stale rozwijającej się firmie,
    • na wybranych stanowiskach możliwość bezpłatnego uzyskania uprawnień kwalifikacyjnych.

CV prosimy dostarczyć:
- osobiście lub listownie: Dział Personalny Backer OBR, ul. Szczecińska 22, 74-200 Pyrzyce,
- mailowo na adres: oferta@ backerobr.pl (w temacie prosimy o wpisanie nazwy stanowiska),
- lub zadzwonić pod nr : +48 (91) 48 19 940.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji na stępującej klauzuli:

Zgodnie z art. 23 ust. 1pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowisko "Monter grzejnictwa" przez BACKER OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Backer OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach,  ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce; 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko "Monter grzejnictwa" i nie będą udostępniane innym podmiotom; 3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania; 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)