Oferty pracyInżynier Wsparcia Informatycznego
Inżynier Wsparcia Informatycznego Bielsko-Biała, Bytom, Katowice (śląskie)
Inżynier Wsparcia Informatycznego Bielsko-Biała, Bytom, Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Informatycznego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr ref. IWI/0301

Najważniejsze obowiązki:

  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów teleinformatycznych na platformach Windows oraz Linux,
  • prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej i powdrożeniowej,
  • udział w przygotowywaniu koncepcji rozwoju i wdrożenia systemów teleinformatycznych,
  • wsparcie powdrożeniowe klientów,
  • prowadzenie szkoleń klientów,
  • monitoring i reagowanie na incydenty związane z pracą systemów.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień sieciowych,
  • znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych,
  • umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • cierpliwość i umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość języka SQL,
  • praktyczna znajomość administracji bazami danych: PostgreSQL ,MS SQL,
  • praktyczna umiejętność administrowania systemami klasy Linux/Unix,
  • praktyczna znajomość środowisk wirtualizacji Vmware, Virtualbox, inne,
  • znajomość technologii VoIP, ISDN i rozwiązań telekomunikacyjnych,
  • znajomość PowerShell, Zabbix, Python, Mikrotik, Juniper, Cisco,
  • umiejętność zrozumienia i analizy potrzeb klientów,
  • umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju.

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)