Oferty pracyElektryk budowlany - Niemcy
Elektryk budowlany - Niemcy BestHill Work Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Elektryk budowlany - Niemcy BestHill Work Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 1 dzień

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16343.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Elektryk budowlany/2 osoby

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych zgonie z dokumentacją
  • okablowanie ,wymiana instalacji
  • inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

  • uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny 1 osoba w team)
  • mile widziane prawo jazdy+ auto na wyjazd

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • wynagrodzenie od 2000€ brutto/157h + 45€ netto dieta za każdy przepracowany dzień
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec!
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę(odpłatne z diety)

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 362 250  lub 799 956 165

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Bawaria (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Różne Lokalizacje (Niemcy)
Frankfurt (Niemcy)