Oferty pracyElektronik (ELI/02/18)
Elektronik (ELI/02/18) Weegree Opole (opolskie)
Elektronik (ELI/02/18) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 14 lutego 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Elektronik

Miejsce pracy: OPOLE

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się systemami zabezpieczeń elektronicznych.
  • Instalacja, konserwacja i serwis systemów zabezpieczeń (SSWiN, CCTV, ACC, SAP).
  • Kontrola jakości systemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu elektroniki, informatyki lub automatyki.
  • Doświadczenie: minimum 2 lata w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus wysoka premia.
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
  • Umowa o pracę.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Po okresie próbnym gwarantowana podwyżka i własny samochód służbowy.

Dodatkowe informacje:

Możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ!

Kontakt +48532755496

(Data aktualizacji: środa, 14 lutego 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ruda Śląska (śląskie)
Opublikowano 19 października 2018
Chorzów (śląskie)
Żarów (dolnośląskie)